הם לא מעוצבים כמו תריסי עץ, לא פחות זולים מתריסי פלסטיק, אבל הם מחזיקים מעמד הכי הרבה, לא עולים הרבה ונהנים מעיצובים מיוחדים. קבלו את תריסי אלומיניום
 
במבנים עתיקים אומנם המראה השכיח בחלונות הוא של תריסי עץ עתיקים וישנים שמקנים להם מראה מכובד, אך במהלך השנים , כידוע לנו,  התחלפו היוצרות ואת הבכורה תפסו תריסי אלומיניום , אנחנו נסביר מדוע.למקצוענים בתחום אלומיניום התקשרו עכשיו: 072-3316926

 
תריסים אלומיניום כמו לא מעט מוצרי אלומיניום אחרים, דוגמא גדרות אלומיניום או מעקות אלומיניום, זכו בשני העשורים האחרונים לקפיצת מדרגה, הן בתהליך העבודה עם החומר עצמו והן בתהליך התחזוק השוטף שלו. זה מה שהפך אותם לפופולאריים כל כך.

בתהליך העבודה וההרכבה שלהם, אנחנו יכולים לראות כיצד מוצרי אלומיניום שונים זוכים לעיצובים ייחודים שהפכו אותם לכלי עיצוב עיקריים בבית. אם בעבר המחשבה היתה שאלומיניום לא יכול להיות חלק מתהליך העיצוב הפנימי והחיצוני, אזי שכיום זה לא כך. תריסי אלומיניום הם דוגמא בולטת, כיצד מוצרי אלומיניום הפכו שותפים בתהליך העיצוב החיצוני.


כיצד זה בא לידי ביטוי בתריסים

ובכן, אנחנו יכולים לראות את זה במספר דוגמאות:

  • סוג התריס – בניגוד לתריסי עץ למשל, תריסי אלומיניום יכולים להיות גם תריסי גלילה, גם תריסי רפפה, לעבוד גם בצורה ידנית וגם חשמלית

  • מראה – חלק, נקי, מבריק, מה צריך יותר מזה?

  • צבעים – לא עוד לבן מבריק, אלא תריסים בצבעים שונים. דבר שניתן לשנות גם במהלך התחזוק השוטף באמצעות צבעים שמתאימים לאלומיניום.

  • שימוש נוסף – אנחנו יכולים לראות צהלונים מאלומיניום שמקלים מאוד את ההרכבה של התריס

בעיקרון ניתן למצוא היום תריסי אלומיניום בלמעלה מעשר צבעים שונים, ועם הזמן המספר רק גדל

אחרי שעברנו על תהליך העיצוב , נעבור אל תהליך ההרכבה. גם כאן אנחנו מדברים על תהליך פשוט,  שלא דורש שבירת קירות, או שינוי מבני. מה שכן ניתן למצוא תריסי אלומיניום בפרופילים שונים.  בנוסף ניתן למצוא, אמצעי פתיחה של תריסים שמאוד פתוחים וקלים להרכבה.


תחזוק של תריסי אלומיניום

כמו שלמדנו בגדרות אלומיניום ומעקות אלומיניום, אלומיניום נחשב לחומר שמאוד קל לתחזק אותו וזה נכון גם לגבי תריסי מחומר זה. בניגוד למשל לתריסי עץ, מאוד קל לנקות תריסי אלומיניום, האבק אומנם נדבק אליו אך בשטיפה קלה הכל יורד. זה נכון גם לגבי צביעת אלומיניום במידה והצבע מתקלף או שרוצים לשנות אותו.

בנוסף, אנחנו זוכרים שאלומיניום הוא חומר עמיד שמחזיק זמן רב, זאת בניגוד לתריסי פלסטיק אותם הזכרנו בתחילת המאמר, אשר נוטים להישבר במהרה.  מכאן שגם אין צורך להחליפם בעקבות סערות או רוחות. מאחר ואלומיניום הוא גם חומר מבודד ברמה גבוהה, אז הוא גם מתאים לימי שמש בקיץ.


5 דברים שכדי לדעת על תריסי אלומיניום

  • היום תריסים חשמליים נמכרים עם שלט רחוק, לא צריך לקום למתג וללחוץ עליו
  • ניתן להחליף תריסים בודדים ולא צריך להחליף את כל המערכת
  • מחיר התריסים משתנה בהתאם לגודלם
  • קל לשנע אותם ולכן ניתן להעביר אותם מבית לבית
  • תריסי אלומיניום מבודדים לא רק ממזג אוויר אלא גם מרעשים

למקצוענים בתחום אלומיניום התקשרו עכשיו: 072-3316926


רוצים לדעת עוד על תריסי אלומיניום? תשאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם. בינתיים אתם מוזמנים לקרוא כאן עוד על תריסים אלו