מי אנחנו ומה אנחנו מציעים*:

אלומיניום 2000 עובדת עם חברות אלומיניום בכל הארץ, כולן מנוסות מאוד ומקצועיות ביותר. אנחנו מתמחים בעבודות אלומיניום, קטנות וגדולות. רמת שירות גבוהה, אחריות על כל העבודות שאנחנו מציעים, זמן אספקה מהיר גם בהתקנה וגם בתיקון.

באתר שלנו ריכזנו עבורכם את כל המידע, המדריכים והטיפים שאתם צריכים בשביל ללמוד קצת יותר על האפשרויות שעומדות לפניכם בתחום האלומיניום. גם אם אתם רוצים לתקן תריס או שיש לכם וילה שלמה לאבזר באלומיניום - עדיין רצוי לעשות זאת לאחר בדיקה קצרה של הבעיות האפשרויות והדברים שחשוב לשים אליהם לב.

חברות האלומיניום שלנו מנוסות בעבודות מכל הסוגים. אנחנו לא עובדים עם הזולים ביותר ולא עם היקרים ביותר. אתם יכולים לקרוא המלצות על חברות אלומיניום וכמובן שחשוב גם לנסות לדבר עם ממליצים מהעבר. חשוב לזכור, באתר יש מספר מאמרים בנושא,
מחיר זול לא מבטיח שקט לטווח הארוך. פרוייקטים רבים, גדולים וקטנים, נעצרים או מופסקים בגלל נושא התשלום/מחיר.

נשמח לעמוד לרשותכם קודם במידע באתר, נשמח לשוחח איתכם בטלפון בכל נושא ועניין וכמובן נשמח לחבר אתכם עם צוותי האלומיניום המקצוענים שלנו.


כתובת ראשית (יש לנו פריסה בכל הארץ): מוהליבר 36, ראשון לציון
טלפון ראשי: 072-3316926
כתובת מייל: david.alumi2000@gmail.comמדוע כדאי להשתמש בשירות שאנו מספקים?
 
עובדים עם חברות אלומיניום הטובות ביותר
אנחנו חלק מחברה גדולה יותר, לוקאלי, ועוסקים כל הזמן בחיבור בין אנשים כמוכם שמחפשים בעל מקצוע אמין ומקצועי לבין אותם בעלי מקצוע.
קלות שימוש וחיסכון גדול בזמן וכסף
אנחנו עובדים עם מספר צוותים של אלומיניום בכל אזור. בצורה זו אתם תקבלו מספר הצעות ומספר אנשים לשוחח איתם. כך תוכלו להשוות בצורה מהירה מאוד ולקבל כמה הצעות. ולבחור את אותו צוות שאתם הכי מתחברים אליו והמחיר שלו מתאים לכם.
אם תרצו לעשות זאת לבד, זה לוקח הרבה זמן, הרבה שיחות סרק ובזבוז.
אנחנו מתאימים לכם את חברת האלומיניום המתאימה
ברוב המקרים אנחנו עושים איתכם שיחה מקדימה, מבינים בקווים כלליים מה אתם בדיוק צריכים ובצורה זו יודעים להפנות אליכם את בעלי המקצוע המתאימים. אם אתם צריכים פרוייקט גדול של אלומיניום בבית שלם כולל חלונות ודלתות, לא נפנה אליכם הנדימן שעושה רק תיקונים. גם מבחינת האזור נבין איפה בדיוק הפרוייקט ובצורה זו נתאים צוות שמגיע לאזור ומנוסה בפרוייקטים באזור זה.
ידע הוא כח - תשתמשו בו
מעבר לחיבור לאנשי מקצוע טובים, אנחנו מנסים כל הזמן להוסיף עוד ועוד תכנים וידע שיעזרו לכם לעבור את הפרוייקט בצורה חכמה, נעימה ושהתוצאה תהיה לא פחות ממעולה. לצורך כך, כדאי שתקראו חומרים, מדריכים, מחירונים ותלמדו גם לשאול את המומחים את השאלות הנכונות. אנחנו מנסים לקדם זאת בעזרת תכנים איכותיים.חשוב לשים לב:

* אתר אלומיניום 2000 אינו אחראי ואינו צד להתקשרות שלכם עם בעלי המקצוע. השימוש במילה "מומלצים" או התכנים באתר אינם מחליפים בשום צורה את הבדיקות שאתם צריכים לבצע כשאתם מעוניינים לבחור אחד מצוותי העבודה שאנו מפנים אליכם, כולל בדיקות רישיון, המלצות לקוחות וכל בדיקה אחרת שהייתם עושים אם הייתם פונים ישירות לבעל מקצוע. האתר והחברה המפעילה אותו לא יהיו אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף שנגרם על ידי בעל מקצוע. הסדירו בצורה מלאה בהסכם עבודה ובבדיקות קפדניות את עבודכתם עם כל בעל מקצוע וגם אם אלו שאנו מפנים אליכם.