השילוב בין עץ טבעי וחם לאלומניום עמידה ופרקטית, הכניס בשנים האחרונות חלונות מעורבים שנקרים גם חלונות עץ אלומיניום. חלונות אלו משלבים בין 2 החומרים הפופלאריים כל כך, ובצורה נעימה ואיכותית. אנו מציגים במאמר זה סקירה קטנה של המוצר


השילוב בין המודרני לישן, הביא חברות רבות, בעיקר בחו"ל לפתח ליינים של מוצרים שמשלבים - לפעמים מראה של עץ אבל עם מנגנונים של אלומיניום וקלות הזזה של אלומיניום. ולפעמים ממש שילוב בחלון עצמו בין האלומיניום לעץ.


למקצוענים בתחום אלומיניום התקשרו עכשיו: 072-3316926


יתרונות

היתרונות הם בעיקר למי שרוצה ליהנות ממראה עץ כפרי וחמים, אבל עם איכות השימוש וקלות השימוש של חלון אלומיניום. הם מגיעים עם צירים נוחים, יש אפשרות להזזה קלה ביותר, יש סגירה אטומה ביותר (יש מוצרים ממש ממש שקטים). כחלון משולב הביצוע של הפרופיל והעבודה מאוד מאוד איכותי.
יש ליין של מוצרים שהחלק הפנימי שלו הוא מעץ, כך שיושבי הבית רואים פרופיל עץ חמים ונעים ומבחוץ יש חלק של אלומיניום שמאפשר עמידות גבוהה ביותר מפני כל פגעי מזג האוויר. חלונות מעץ בלבד דורשים תחזוקה רבה יותר והם לא איכותיים מבחינת הגימור כמו האלומיניום. השילוב הוא פתרון מאוד איכותי.

חסרונות

המחיר גבוה משמעותית מחלונות אלומיניום בלבד. יש מגבלה בביצוע היות ומדובר על פרופילים מורכבים יותר, הם מתאימים לדבר סציפיים יחסית ופחות מרווח לעבודות מיוחדות מאוד. מגוון הצבעים קטן משמעותית היות והמוצרים בדרך כלל מגיעים צבועים ולא נצבעים כאן (דבר שמאפשר למעשה שימוש בכל צבע קיים).למקצוענים בתחום אלומיניום התקשרו עכשיו: 072-3316926


לסיכום, מוצר מאוד יפה שלשלב עולמות, כמובן שהעלויות הגבוהות שלו מאוד והחוסר בגמישות - הופך אותו ליותר נדיר לשימוש.