חלונות בלגיים הפכו למוצר האלומיניום הכי פופלארי בשנים האחרונות. כולם רוצים חלונות בלגיים, פרופיל בלגי. והשוק באמת מציע המון ורסיות ואפשרויות למי שרוצה חלונות בלגיים.

חלונות בלגיים זה בעצם סוג של חלונות אלומיניום כשהפרופיל הוא פרופיל בלגי. פרופיל בלגי - הכוונה בעיקר לפרופיל שהוא צר יותר ברוחב, והצביעה שלו נעשית לפעמים חמה יותר, מגורענת ולא חלקה, מבריקה כמו אלומיניום רגיל. הרעיון הוא כמובן לחקות את חלונות הברזל שנעשו במשך מאות שנים, הברזל איפשר עיצוב דק יותר ומכאן הגיע השם - חלונות בלגיים. יש כמובן שמחפשים את המושג חלונות בלגיים ומתכוונים עדיין לחלונות מברזל - הם גם נקראים חלונות בלגיים.


למקצוענים בתחום אלומיניום התקשרו עכשיו: 072-3316926


יתרונות או למה כולם רוצים חלונות בלגיים

היתרון הגדול ביותר הוא העיצוב הכפרי קלאסי. או לחילופין הפרופיל גם מאוד מתאים לעיצוב מודרני ונקי מאוד. הפרופיל הוא צר ולכן לא דומיננטי ובולט, הזכוכית מוצגת בו בצורה מרשימה יותר. היות ומותר עם מוצרי פרימיום, הפרופיל הבלגי הוא חזק מאוד, עמיד מאוד ואטום מאוד. בתים רבים היום, גם בסגנון הכפרי וגם בסגנון המודרני, שרוצים להשיג את המראה של הברזל הדק - עושים זאת מאלומיניום שמאפשר לראות ממראה דומה מאוד, אבל עם היתרונות של האלומיניום.

אם כבר בלגי למה לא ברזל

הסיבה העיקרית היא שחלונות ברזל הם פחות עמידים, פחות אטומים ופחות משתלבים עם מוצרים אחרים ממשפחת האלומיניום כמו תריסים ועוד. פעם גם מחיר חלונות הברזל היה מאוד מאוד גבוה (בימים שהסינים רכשו כמויות ברזל מטורפות) אבל היום עם עליית מחירי האלומיניום וירידת מחירי הברזל - המחירים מאוד דומים. לאלו שעדיין מתעקשים על מראה מול פרקטיות - הברזל יכול להוות פתרון הולם.

טיפים ודגשים למרכיבים חלונות בלגיים

קודם כל כמו כל עבודת אלומיניום, חשוב להקפיד לעבוד עם החברות המובילות ביותר. הפרופיל שיהיו מחברה טובה ואמינה והמתקינים כמובן יעשו את עבודתם כמו שצריך. בדקו עבודות קודמות של חברות האלומיניום, ואם אתם רוצים חלונות בלגיים - נסו לבקש המלצות  מלקוחות שהתקינו חלון בלגי ולא עבודה אחרת לגמרי. מעבר לכך, רצוי לעצב את החלונות עם פחות חיבורים, זה הופך את הפרופיל הבלגי שיפה יותר ומשתלב יותר. חשוב לבחור זכוכיות חזקות ומבודדות ככל שניתן - טריפלקס בעובי 4-5-6 ממ ועוד.


למקצוענים בתחום אלומיניום התקשרו עכשיו: 072-3316926


לסיכום, המוצר שכולם רוצים הוא בהחלט שווה את זה. אומנם חלונות מפרופיל בלגי יקרים משמעותית מחלונות אלומיניום רגילים - אבל כמו כל דבר בבית, לפעמים צריך להשקיע. אלומיניום 2000 ישמחו לעמוד לרשותכם עם ניסיון רב בייצור והתקנה של חלונות אלומיניום.