אלומיניום הפך לומר מאוד פופלארי, בחלונות ופרגולות כבר השתלט על התחום. בשנים האחרונות השימוש בנרחב באלומיניום הביא אנשים לעשות גם דלתות כניסה מאלומיניום. המגוון, הצבעים והנוחות - הפכו את דלתות האלומיניום לפופלאריות.

למקצוענים בתחום אלומיניום התקשרו עכשיו: 072-3316926


דלתות כניסה מאלומיניום, גם בבתים פרטיים וגם כמובן בכניסות של בתים משותפים - הפכו למאוד פופלאריים בשנים האחרונות. הדלתות יכולות להיות לכניסה הראשית וגם ליציאות למרפסת או לגג.

יתרונות של דלת כניסה אלומיניום

דלת אלומיניום מעל הכל היא פונקציונלית מאוד, שימושית ועמידה מאוד. כל שאר החומרים: ברזל או עץ - נופלים מהאלומיניום בהרבה במובן הזה. בשנים האחרונות, פרופילים דקים, חלוקות יפות של הדלתות, שימוש בזכוכיות צבעוניות וכו' - הפכו את דלתות האלומיניום גם ליפות מאוד ומרשימות מאוד בכניסה לבית. בבתים משותפים כמעט 100% מהכניסות נעשות מאלומיניום, משולב עם זמזם לדירות, תיבות דואר וכו'.

אפילו ברמת הידיות יש היום מגוון חומרים ועיצובים מדהימים שהשילוב ביניהם לבין הדלת - הופך את הדלת למרשימה מאוד.

עלויות של דלת כניסה מאלומיניום

העלויות מאוד משתנות בהתאם למורכבות הדלת, כמות החלוקות, גודל הדלת כמובן, זכוכויות, שילובים עם חומרים אחרים כמו עץ ועוד.

המחירים נעים בין 1200-1300 למטר לפרופילים הפשוטים יותר ודלתות פשוטות
ועולה עד ל2500-3000 למטר לפרופילים דקים, חלוקות רבות.
דלתות גדולות (עם מפתח גדול) - עם חלוקות רבות - מחירן יכול להגיע ל10,000 ש"ח (לכל הדלת).


למקצוענים בתחום אלומיניום התקשרו עכשיו: 072-3316926


לסיכום,
דלתות אלומיניום לכניסה לבית הן בהחלט אופציה טובה ונכונה. אם כבר נמצא אצלכם איש אלומיניום להתקין פרגולות או חלונות אלומיניום, אז אולי עדיף להשלים את העבודה עם דלת כניסה מרשימה. בדלת הכניסה חשוב מאוד להקפיד על האסתטיקה והגימור של העבודה. בקשו גם הדמייה במחשב לפני ביצוע העבודה.