עם מגוון של סגנונות עיצוב תוכלו לבחור גם דלת חזקה ועמידה שתגן על הבית או המשרד וגם להנות מעיצוב ייחודי ויפייפה

אנשים רבים לא מסתפקים כיום בדלת רגילה ומעדיפים דלתות אלומיניום על פני פלדלת כבדה. דלתות אלומיניום הינן דלתות נפלאות המאפשרות כניסה של אור לחדר או לבית יחד עם מראה מודרני ועיצובי לפי סגנונות שתבחרו ביניהם הבלגי, המינימלי, האורבני, יפני ועוד. במאמר זה נבין מה מייחד דלתות אלומיניום ומה היתרונות שלהן כמו גם נאמוד על מחיריהן בשוק.


למקצוענים בתחום אלומיניום התקשרו עכשיו: 072-3316926


למה לכם דלתות אלומיניום?

אלומיניום הינו חומר בעל יתרונות רבים ובשל כך ניתן למצוא מגוון של עבודות אלומיניום בחיי היום יום כולל ייצור מוגבר של דלתות, חלונות אלומיניום ומוצרים רבים נוספים. אז למה לכם דלתות מאלומיניום?

 • עמידות– דלתות אלומיניום עמידות מאוד ולא מושפעות מתנאים סביבתיים, לא מחלידות ושומרות על צבע לאורך שנים בניגוד לדלתות עץ או ברזל.
   
 • בידוד– הן מספקות בידוד תרמי ואקוסטי וכן איטום מצויין לחדר או לבית.
   
 • התאמה– ניתן להתאים את כל סוגי הזכוכיות בשוק לדלתות אלומיניום.
   
 • גימור– ישנם המון סוגי צבעים וטקסטורות קיימים הניתנים לבחירה לעיצוב הכללי של הדלתות.
   
 • קלות וחוזק– דלתות אלומיניום הן מאוד קלות ובטוחות בסביבת ילדים ואנשים מבוגרים אך יחד עם זאת מאוד חזקות ועמידות.
   
מחירי דלתות אלומיניום

ישנן דלתות אלומיניום לחדר, לחצר, לויטרינה ועוד וכל זאת במגוון עיצובים וסגנונות. סוג הדלת, גודלה, הדגם וכן רמת העיצוב הם פקטורים אשר משפיעים על מחיר הדלת. להלן מחירי דלתות אלומיניום בעיצובים וסגנונות שונים לבחירה:

 • דלת כיס אלומיניום– דלת כיס אלומיניום עץ יחד עם תירס גלילה עם אפשרות לכל סוגי הפרופילים והצבע לדלת ולתריס. העלות כ-2,000 ש"ח.
   
 • דלת הזזה– דלת הזזה המתאימה לכניסה לחצר או מרפסת. ניתן לשלב תריסים חשמליים לדלת זו והעלות הינה כ-1,500 ש"ח.
   
 • דלת הזזה בלגית– דלת הזזה בעיצוב בלגי המתאפיינת במסגרת צרה ומראה עתיק. עלותה כ-1,200 ש"ח.
   
 • דלת כניסה– דלת כניסה יפייפיה בסגנון בלגי הניתנת להזמנה בשלל פרופילים ומגוון צבעים. עלותה כ-1,300 ש"ח.
   
 • דגמים יוקרתיים– ישנם דלתות יוקרתיות יותר אשר מאופיינות בעיצובים שונים ומושקעים יותר בדלתות המשלבות גם זכוכית ועץ מלבד האלומיניום ודלתות כאלו עשויות לעלות בין 7,000-3,000 ש"ח.
 
כיצד תוזילו את עלות הדלתות

מכיוון שתחום עבודות אלומיניום רחב מאוד ומדובר בחומר שמאוד קל לעצב ולעבד אותו, להלן מספר טיפים אשר יעזרו לכם להוזיל במעט את עלות הדלתות החדשות שלכם:

1. בקניה מרוכזת של מספר דלתות תוכלו לקבל הנחות במחיר הכולל וזה ישתלם לכם אל מול קניה של דלת בודדת.

2. בחרו בעיצוב מינימלי בדלת אם אינכם משוגעים לדבר. ככל שתבקשו יותר עיצובים וסגנונות ייחודיים על גבי הדלת כך המחיר גם עשוי לעלות.

3. אם הנכם יודעים בדיוק את המידות של הדלת ואינכם צריכים איש מקצוע שייקח לכם מידות, תוכלו לחסוך כך כסף.

4. כאשר הנכם רוכשים מספר דלתות או דלת ייחודית ויוקרתית בקשו מאיש המקצוע לוותר לכם על עלות התקנת הדלת או לפחות להעניק לכם הנחה על ההתקנה, הוא לא יוותר על רכישה בטוחה שלכם ורוב הפעמים יילך לקראתכם.


למקצוענים בתחום אלומיניום התקשרו עכשיו: 072-3316926


ישנו מגוון אדיר של דלתות אלומיניום כמו דלתות הזזה, דלתות הרמוניקה, דלתות כנף ועוד ונראה גם כי הסגנונות והעיצובים אינם נגמרים. הגיע הזמן להשתדרג ולהנות מדלת עמידה, חזקה ומעוצבת