עבודות אלומיניום בבתים פרטיים הם כבר מזמן לא נחלתם של בעלי הממון בלבד. להיפך – מדובר בפתרון זול ויעיל, והכי חשוב? נראה מעולה. על זה אף אחד לא מתווכח.


דלתות אלומיניום הן התגלמות העיצוב המודרני שתופס תאוצה בארץ בשנים האחרונות: קווים נקיים וישרים, קולור-בלוק ושילוב בין חומרים שונים. דלתות האלומיניום יכולות להיות אחידות וחלקות או משולבות בין זכוכית לאלומיניום – כך האור נכנס והעיצוב המודרני לא נפגע מהעניין.


אם בעבר דלתות אלומיניום היו שמורות לבתי עסקים ואילו הבתים הפרטיים היו נסגרים בדלת עץ, היום המגמה היא של קירוב האלומיניום לבית. מעטים הבתים בהם לא מוצאים עבודות אלומיניום מסוג כלשהו.


חלונות אלומיניום, לצד דלתות האלומיניום הפכו להיות כל כך פופולאריות ולכן הן נדרשות להמציא את עצמן מחדש כל
הזמן: צבעים, מרקמים ושילובים חדשים ככל האפשר.


היתרונות בדלתות אלומיניום


ממש כמו בחלונות אלומיניום, גם הדלתות מחומר זה נהנות מהיתרונות של החומר הנפלא – הן קלות ולא סובלות מקורוזיה, ויחד עם זה: עמידות, חזקות, מעוצבות בסגנונות רבים, מבריקות (במידה ובוחרים בכך) והכי חשוב – התחזוקה שלהן קלה מאין כמוה.

מתעניינים בדלתות אלומיניום? השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם

איך לבחור דלת אלומיניום?

1.     מדדו את גודל הפתח: כך יהיה לכם דלת במידות המדויקות. אל תתפשרו על כך. עדיף לשלם למישהו שיעזור לכם למדוד אם אתם לא יודעים איך ורק שלא תזמינו דלת במידה הלא נכונה. עוגמת
הנפש והעלות יזכרו לאורך זמן...

2.     ערכו סקר שוק: אם אתם בוחרים בדלת מעוצבת בהתאמה אישית בקשו הצעות מחיר ממספר נותני שירות. כך, תוכלו לדעת שאתם מקבלים את התמורה המלאה לכספכם.

3.     בחרו את המעצב והיצרן/החנות ממנה אתם קונים: מומלץ לברר קצת אחורה על המוכר, לוודא שלקוחותיו מרוצים. בקשו לראות תיק עבודות. זוהי בקשה לגיטימית שתעזור לכם לקבל החלטה מושכלת.

4.     התקנה: בדקו עם נותן השירות האם הוא מתחייב גם על התקנה או רק על עיצוב הדלת ושקללו זאת בשיקוליכם.

דלת אלומיניום זוהי ההזדמנות האמיתית שלכם להגשים את כל מה שתמיד רציתם מדלת הכניסה לבית שלכם: היא יכולה להיות צבעונית וגדולה, או שתשלב עם הנוף. היא יכולה להיות מזכוכית ואלומיניום יחד או רק מאלומיניום אטום – הבחירה בידיכם.

זכרו את היתרון באלומיניום: הדלת יכולה להיראות כבדה מבלי להיות כזו, יכולה להיראות כאילו אתם מנקים אותה בכל יום מבלי שתעשו זאת, והכי חשוב – היא נשארת יפה לאורך זמן מבלי שתצטרכו להשקיע בכך אנרגיה. וזה כבר שווה הכל, לא?