הרצון שלנו הוא תמיד לשלב בין הפרקטי לאסתטי. היום ניתן למצוא את השילוב הזה גם בגדרות אלומיניום, אנחנו נעזור לכם למצוא גדר יפה, גבוה ובטוחה
 
כאשר מדברים עם ישראלים על גדרות ,העיניים נשואות תמיד דרומה או צפונה, תלוי היכן הם עומדים. זאת בזמן שגדרות תופסות מקום בחיינו לא רק במובן הביטחוני, אלא גם במובן האישי. כל מי שיש לו בית פרטי או גר בבניין משותף כיום מכיר את זה, מה שפעם היה נחשב לאקט של התכנסות והסתגרות, הפך עם הזמן לדבר שכל אחד מעוניין שיהיה לו. לביטחון , לשקט וליופי.

בניגוד לתחומים הקודמים שסיקרנו באתר, כמו דלתות אלומיניום או פרגולות אלומיניום, התחום של גדרות אלומיניום יוצא מעט מתוך בתי העסק המוכרים לאלומיניום ונמצא יותר אצל בתי עסק שמתעסקים בשערים וגדרות לבית ולעסק, ההסבר הוא שגם אם מדובר באלומיניום עדיין הוא לא מורכב כמו דלתות או חלונות אלומיניום. לכן אל תתפלאו אם כאשר מתקשרים אליכם ומציעים לכם הצעה לגדר אלומיניום, זה לא יהיה בהכרח מבית עסק שכל תחום עיסוקו הוא אלומיניום.


דברים צריך לדעת על גדר אלומיניום

  • ניתן לעצב גדרות הן במראה חלק והן בתוספת של אבנים, זכוכיות ועץ
  • גדרות חדשות כוללות גם חלונות ואף דלת יציאה לחיות מחמד
  • גדרות אלומיניום עמידות לכל מזג אוויר
  • הן לא דורשות תחזוקה מלבד ניקיון
  • לרוב הגדרות יגיעו בפלטות מוכנות
השימוש בגדר אלומיניום כפי שאתם יכולים להבין הינה רחבה, מגינות פרטיות ועד בנייני מגורים ומוסדות ציבור. השימוש בהם הפך עם השנים פופולארי, למרות העלייה במחירי האלומיניום, הרבה בזכות העובדה שקל מאוד לעצב אותן וקל אף יותר להרכיב אותן. העובדה שהן מתבססות על יציקות ופלטות מוכנות . יתרון נוסף של גדרות אלומיניום היא האפשרות לשלב בה עיצובים שונים.

אם ניקח למשל גדרות אלומיניום מול גדרות ברזל , הרי שאלומיניום לא יסבול מחלודה וקוריוזיה. אם נבחן גדרות אלומיניום מול גדרות עץ, הרי שאלומיניום הוא יותר חזק, לא נרקב ונסדק בגשם ומאוד קשה לפגוע בו.


כיצד מתקינים גדרות אלומיניום

אומנם כפי שציינו במאמר, גדרות אלומיניום מגיעות עם פלטות מוכנות ויציקות מובנות, אך יש מספר כללים כיצד להתקין גדרות אלומיניום.
ראשית, יש לוודא שהמרווחים בין המוטות שלה קבועים. ניתן להחליט היכן למקם אותן, אך ההיגיון אומר שזה יהיה במרחק של עד 10 ס"מ
שנית, גובה הגדר צריך להיות כזו שאדם לא יכול לחצות אותה בקלות. לרוב נהוג להקים גדרות החל מ-2.5 מטר.

שלוש, רצוי להקים אותה באופן צפוף, כלומר שהפלטות יהיו קרובות זו לזו, כך יכולת הבידוד של הגדר תגבר. בכל מקרה מדובר בחומר טוב יותר לבידוד מאשר חומרים אחרים.

ארבע, ניתן לבנות את החומר באופן מבודד או כך שתשלב עם חומת אבנים, מה שיעניק מרחב ביטחון גדול יותר לדיירי הבית.


כיצד נקבע מחיר גדר אלומיניום

המחיר של הגדר נקבע על פי גודלה, בהתאם למספר המטרים אותם היא מקיפה, וכן לסוג החומר והעיצוב של הגדר. לכך יש להוסיף עלויות עבודה רגילות. יש לציין שניתן לשלב עבודות אלומיניום בבית עם עבודות בניית גדר, שער לחנייה ואלמנטים אחרים. אז המחיר בוודאי יהיה נמוך יותר
 
מעוניינים בגדר אלומיניום? תשאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם. בינתיים אתם מוזמנים לקרוא כאן עוד אודות גדרות אלומיניום